Co to są programy Revenue Share?

Revenue Share - co to

Zarabianie przez internet, pracując zdalnie z domu jest możliwe i z tego sposobu korzysta coraz więcej ludzi. Niestety, aby zacząć zarabiać w sieci trzeba włożyć w pracę dużo zaangażowania i cierpliwości, co dla niektórych jest skuteczną barierą wejścia do tego świata.

Cierpliwi i wytrwali mogą jednak potwierdzić, że praca w internecie przynosi całkiem duże zyski, zawsze adekwatne do zaangażowania i poświęconego czasu.

Sposobów na zarabianie w internecie jest wiele, a jednym z nich są programy Revenue Share

Czym jest program Revenue Share?

Programy typu Revenue Share polegają na dzieleniu się z użytkownikami przychodami z reklam oraz innych źródeł przychodu. Oczywiście podział zysków nie jest zupełnie bezinteresowny i darmowy, wówczas nie miałoby to większego sensu.

Przykładem aktualnego programu RevShare o którym ostatnio pisałem na blogu jest Coinfinesse, tak więc jak skończysz czytać ten artykuł to możesz potem przejść do opisu Coinfinesse Group i sprawdzić jak on dokładnie wygląda i działa.

Każdy, kto chce zacząć zarabiać w ten sposób, musi wykupić w takim programie tzw. adpacka, czyli usługę reklamową, na przykład swojej firmy lub strony internetowej.

Oprócz wykupienia i skorzystania z zakupionego pakietu reklamowego, należy wypełniać w programie określone zadania, na przykład wyświetlać określoną ilość reklam w ciągu dnia. Dopiero wówczas użytkownikowi naliczane zostają udziały w zyskach.

Jak można się łatwo domyślić, wysokość zarobków możliwych do uzyskania w tego typu programie zależy w bardzo dużym stopniu od wkładu własnego. Zatem im więcej pakietów reklamowych wykupimy, tym większy będzie osiągnięty zysk. 

W tego typu programach można zarabiać również w nieco alternatywny sposób. Jednym z nich jest na przykład program poleceń. Im więcej nowych użytkowników zarejestruje się w programie z naszego polecenia, tym większe korzyści dla nas.

Najczęściej są to prowizje od zarobków poleconych osób, dzięki czemu można zarabiać nie ponosząc właściwie żadnego wkładu własnego. Innym sposobem jest możliwość oglądania dodatkowych, płatnych reklam.

Zarobki z oglądania reklam nie są wysokie, jednak przy obejrzeniu dużej ich ilości można pozyskać dodatkowe zyski. 

Czy zarabianie na programach Revenue Share jest bezpieczne?

Tak, zarabianie w takich programach jest bezpieczne i możliwe, choć oczywiście niesie za sobą pewne zagrożenia. Jest to przede wszystkim ryzyko upadku programu i w konsekwencji niewypłacalność.

W takich sytuacjach niestety trudno jest również zidentyfikować twórców programu, ponieważ nie upubliczniają oni swoich danych. W dobrych programach widać w tej kwestii dużą poprawę i próbę budowania zaufania poprzez bezpośredni kontakt właścicieli z użytkownikami.

Ryzyko związane z zarabianiem nie odnosi się wiec do stwarzanych przez program możliwości, ale przede wszystkim do płynności finansowej takich programów. 

Zarabianie w programach Revenue Share jest z pewnością możliwe. Zyski zależą jak zawsze od zaangażowania, poświęconego czasu i włożonego kapitału.

Nie mniej jednak zaawansowani użytkownicy programów mogą liczyć na dużo większe zyski oraz dodatkowe korzyści wynikające z poleceń i zysków innych użytkowników.

Nie jest to z pewnością sposób na życie dla wszystkich, ale każdy kto znajduje w sobie pokłady cierpliwości i chęci do budowania własnej pozycji w programie może na tym skorzystać. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *