Coinfinesse Group – Opinie, Co To Jest Za Projekt?

Coinfinesse - opis i opinie

Coinfinesse Group to dosyć nowy projekt na rynku internetowego biznesu, stworzony przez ekspertów w dziedzinie handlu walutami wirtualnymi. Z tego wpisu dowiesz się na czym polega Coinfinesse i jak zacząć tutaj inwestować. Znajdziesz również opinie na temat tej firmy poniżej tego artykułu.

Czym jest Coinfinesse?

Choć platforma wystartowała stosunkowo niedawno (dokładnie 1 grudnia 2019 roku), to już teraz jest o niej głośno ze względu na swoją innowacyjność i mobilność.

Jak założyciele projektu mówią o Coinfinesse, jest to „rynek technologii finansowych nowej generacji„, podkreślając, że działają jako zorganizowane stowarzyszenie inwestycyjne. Co można z tego wywnioskować?

Przede wszystkim to, że platforma Coinfinesse Group jest wysoce zaawansowanym, zdigitalizowanym projektem, którego istotą jest kreowanie dochodu za pomocą technologii i cyfryzacji.

Kolejną informacją jest fakt, że wokół Coinfinesse zgromadzona jest pewna społeczność traderów o podobnych obszarach i horyzontach inwestycyjnych.

Dzięki temu możemy przypuszczać, że w tym projekcie bierze udział spore grono osób, którym wsparcia udzielają eksperci i doświadczeni gracze na rynku kryptowalut.

Odrębną kwestią powiązaną z Coinfinesse Group jest Uros, czyli specjalistycznie zaprojektowany, skorelowany z giełda model matematyczny, pozwalający analizować bieżące trendy i przepływy gotówkowe.

„Nieustanne skanowanie i nadzorowanie przepływów pieniężnych oraz zamówień umożliwia inwestowanie o znikomym poziomie ryzyka – a wszystko to dzięki rozbudowanym kalkulacjom matematycznym” – piszą twórcy.

Uros oczywiście nie działa sam z siebie – nad pracą tego algorytmu czuwają doświadczone osoby, które „umiejętnie i ze znakomitymi wynikami radzą sobie w każdej sytuacji na rynku”.

Jak zacząć inwestować z Coinfinesse Group?

Całą przygodę inwestycyjną możemy zacząć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest znalezienie grupy lub zrzeszenia, które aktywnie działa w Coinfinesse Group i może Cię wprowadzić jako swojego członka.

Takie stowarzyszenie będzie wyświetlane jako Twój „sponsor”, dzięki któremu otrzymasz dodatkowe korzyści. Do najczęściej wymienianych benefitów zaliczamy bonus inwestorski (dodatkowe środki wypłacane przy wygaśnięciu portfela), cykliczne szkolenia, dostęp do baz wiedzy, grupowych czatów i porad traderskich.

Drugim jest tradycyjna rejestracja poprzez oficjalną stronę internetową. Na tym etapie podajemy swoje imię, nazwisko, adres e-mail i hasło do nowo zakładanego profilu.

Następne kroki to krótki tutorial i przewodnik po funkcjonalności programu, dzięki któremu szybko zapoznamy się z mechaniką systemu. Warto pamiętać o kapitale na start – dzięki niemu od razu będziemy mogli zarabiać na portfelach inwestycyjnych proponowanych przez system.

Najważniejsze informacje na temat Coinfinesse:

  • Start 1 grudnia 2019
  • Firma zarejestrowana w UK z kapitałem 15 mln GBP
  • Od 1,2{035bb0f3dbe405abd98417bf1988ec05af40c8d23cf6e8c17dcb0d059d85ce50} do 3,6{035bb0f3dbe405abd98417bf1988ec05af40c8d23cf6e8c17dcb0d059d85ce50} tygodniowo + Arbitrage
  • Korzystny plan marketingowy + bonusy
  • Wewnętrzny transfer między użytkownikami
  • Cotygodniowe sprawozdanie z tradingu
  • Grupy, Czaty oraz Zoomy informacyjne

Coinfinesse: opinie

Projekt jest dosyć świeży dlatego póki co firma działa płynnie i opinie użytkowników są pozytywne. Oczywiście nie mówię tutaj o opiniach osób z poza branży, które mają tego świadomość, że jest to ryzykowny projekt jak każdy inny tego typu i nie będzie on trwał wiecznie.

Jeśli masz jakieś doświadczenia z Coinfinesse i chciałbyś się podzielić swoją opinią na temat tego programu to napisz poniżej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *