Ćwiczenia w domu na odchudzanie

Buty i ciężarki

Jakie sprzęty kupować na przykład na amazon albo allegro https://www.amazon.com/gp/profile/amzn1.account.AH4UGI3BK56WRI6IITJNRSROCTDQ żeby skutecznie schudnąć w domu? Bez chodzenia na siłownię.

Moim zdaniem piłki, maty, ciężarki i rolki. Czasem też ławeczki np. do brzuszków jeśli ktoś woli zamiast wykonywać je na płaskim podłożu. Ja zazwyczaj odpalam youtube z Mel B (8 minutowy trening brzucha) i robię normalnie na macie brzuszki, więc żadna ławka do ćwiczeń nie jest mi potrzebna 🙂

Na Sony Playstation na ich stronie – https://us.community.sony.com/s/profile/0054O000009imyj jest też trochę gier do tańczenia i ćwiczeń, więc warto kupić, żeby można było trenować sobie w domu. Jak dla mnie fajna opcja i zabawna.

Takie połączenie pożytecznego z przyjemnym, bo jednocześnie dbamy o zdrowie i się odchudzamy, a zarazem mamy przyjemność z grania w grę.

Tutaj na tym portalu https://www.instapaper.com/p/9471704 jeszcze ktoś kiedyś pisał, że fajne są gumy do rozciągania. Fajne ćwiczenia na spalenie tłuszczu można nimi wykonywać. Oczywiście warto pamiętać o odpowiednim odżywianiu podczas diety, żeby nie skupiać się tylko na ćwiczeniach.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *