Czy da się schudnąć szybko?

Szczupła kobieta na basenie

Dużo osób chiało by schudnąć szybko. Czy to jest możliwe? Pytanie jest takie, co dla Ciebie znaczy szybko? Każdy jest inny i ma inną nadwagę. Jeden chce schudnąć 5 kg a drugi 25 kg.

Inaczej będzie chudła osoba bardzo otyła, a inaczej osoba z lekką nadwagą. Dobrze o tym pisała ta dziewczyna z tego bloga https://www.tripadvisor.com/Profile/martapiechocka

Jeśli masz np. 90 kg i chcesz schudnąć 20 kg to pójdzie Ci to o wiele szybciej i łatwiej niż osoba która waży 70 kg i chce schudnąć tyle samo. Osoby z większą nadwagą chudną po prostu trochę szybciej.

Na stronie bezdiet – https://www.dmca.com/site-report/bezdiet.pl piszą też o tym, że szybkość w odchudzaniu zależy od tego jakie kroki podjęliśmy. Wszystko zależy jak się odżywiasz czyli jaką dietę prowadzisz, czy ćwiczysz regularnie albo przyjmujesz jakieś suplementy wspomagające.

Sprawdź sobie na tej stronie kilka artykułów https://www.merchantcircle.com/bezdiet-company często tam autorka opisuje jakie produkty jeść, żeby schudnąć szybko i zdrowo. Czasem też pisze o naturalnych środkach, które szybciej spalają tłuszcz 🙂

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.