Czy warto stosować suplementy na odchudzanie?

Suplementy wspomagające odchudzanie

Tabletek i suplementów odchudzających jest dzisiaj cała masa, w szczególności tych, które możemy kupić w Internecie. Online jest przede wszystkim większy wybór niż w aptece. Możemy ze spokojem sobie przeczytać ich skład, sprawdzić opinie na forum itd. No i nie musimy się wstydzić, że idziemy po środki odchudzające do apteki.

Ważne jednak, żeby wiedzieć co kupować, bo tak jak ostatnio tu czytałem https://www.reverbnation.com/bezdietmarta nie wszystkie suplementy są warte uwagi. Ta blogerka kupiła ostatnio tabletki odchudzające za ponad 300 zł w sieci i w ogóle nic jej nie pomogły.

Jakie wiec wybrać, żeby były skuteczne i nam pomogły?

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że najlepiej działają termogeniki. Są to tabletki z wyciągiem różnych roślin, które przyspieszają metabolizm i powodują szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Najważniejsze jest to, że są naturalne, a nie chemiczne.

Tutaj można o nich więcej przeczytać, bo nie chcę się bez sensu rozpisywać https://medium.com/@marta_bezdiet/jaki-termogenik-na-spalanie-t%C5%82uszczu-3f8225f1d99

Na mnie zawsze fajnie działały na redukcji i wiem, że wielu osobom również pomogły w odchudzaniu więc warto spróbować.

Na siłowni kiedyś ten gościu – https://spongebob.fandom.com/pl/wiki/Si%C5%82ownia_Larry%27ego polecał mi też jakieś tabletki z zieloną herbatą, ale niestety nie pamiętam nazwy. Natomiast może warto poszukać w sieci czy są jakieś tego typu, bo ponoć bardzo dobrze działają. Warto też właśnie pić codziennie zieloną herbatę. Ponoć działa cuda 🙂

Suplementy więc działają tylko trzeba je stosować regularnie i wiedzieć jakie kupować.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *