DasCoin – Kurs (Aktualna Cena), Opinie

Kurs DasCoina

DasCoin to projekt oparty na „kryptowalucie” o tej samej nazwie – DasCoin. Napisałem w cudzysłowie, ponieważ wiele osób uważa, że nie jest to tak naprawdę kryptowaluta, a raczej była… aktualny kurs DasCoin’a sprawdzisz poniżej.

Projekt tak naprawdę jest już martwy. Przeglądam sobie właśnie różne wpisy na niejednym forum z początku 2017 roku. Pisząc teraz ten wpis mamy początek 2020 roku i fajnie być już w tej przyszłości kiedy minęły 3 lata i widzimy co się udało, a co nie 😉

Dokładnie 3 lata temu można było kupić coiny DasCoin w różnych ilościach w zależności od zainwestowanej wtedy licencji. Średnio można było nabyć go za 0.06 euro

Pisano wtedy, że cena wzrasta co około 1 miesiąc wraz z trudnością wydobycia, czyli tak samo jak w przypadku Bitcoina u którego również wzrasta trudność wydobycia.

Na czerwiec 2017 r, kiedy już DasCoin wejdzie na poważną giełdę itd analitycy przewidywali cenę jednego coina na około 1.35 euro.

Pakiety / licencje były różne. Cały projekt był oparty o marketing wielopoziomowy MLM (choć tak naprawdę nie do końca był to MLM, ale mniejsza o to) czyli sieć współpracujących partnerów (NetLeaders), którzy promowali projekt i dostawali za to bardzo fajne i wysokie prowizje.

Prowizje były wysokie bo i licencje były wysokie, a nie brakowało ludzi, którzy potrafili wykupić licencje za np. 100.000 euro (sto tysięcy euro).

Generalnie pakiety były za 100, 500, 2000, 5000 i 25000 euro.

Czyli jeśli ktoś zainwestował 25k euro to przy wspomnianej cenie za 0.06 euro mógł otrzymać = ok 416.000 coinów.

GreenPower czyli nowy DascoinDzisiaj, kiedy minęły już 3 lata gdzie DasCoin według wielu osób powinien już kosztować z 10 euro, niestety nie kosztuje tyle, a projekt praktycznie wymarł i nasze kupione coiny zamieniły się w coiny o nazwie GreenPower (GRN).

Możemy nawet wejść na stronę CoinMarketCap i sprawdzić naszą inwestycję – https://coinmarketcap.com/currencies/greenpower/

DasCoin kurs – 0.0037 dolarów

Jak widzimy kurs DasCoina, czyli obecna cena kiedy piszę ten post (11 marca 2020 roku) to ok – 0.0037 dolarów. Poniżej wklejam jeszcze aktywny widget aktualnego kursu czyli cena z DZISIAJ:

Czyli nasza inwestycja przykładowo 25000 euro to dzisiaj ok – 1370 euro. Tak jak widać nie wygląda to najlepiej.

Opinie o projekcie Dascoin oraz NetLeaders niestety nie są najlepsze. Przez ostatnie lata sporo się działo w tym projekcie, prokuratura, przesłuchania itp. Szkoda, bo plany były naprawdę wielkie jak np to, że DasCoin miał być podłączony do systemu mobilnych płatności (obsługa terminali kart Visa czy Mastercard).

Dużo informacji na temat samego projektu możesz również przeczytać na różnych forach internetowych typu hyipforum. Na wykop również sporo osób się wypowiadało.

Chętnie dowiem się jaka jest obecnie Twoja opinia na temat DasCoin. Czy według Ciebie było to od dawna oszustwo? Spodziewałeś się, że kurs DasCoina tak mocno spadnie?

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *