MoneyGenius – Opinie, Co To Jest? Opis Projektu Zarabiania

MoneyGenius - opinia

Co to jest MoneyGenius i o co w tym chodzi? Jest to projekt biznesowy pewnej grupy ludzi w Internecie, którzy uczą w jaki sposób zarabiać pieniądze przez Internet oraz oszczędzać pieniądze.

W Internecie działam już kilka lat i obserwuję dużo różnych projektów. Dla mnie MoneyGenius nie jest niczym nowym na rynku, według mnie jest to po prostu kopia podobnego projektu o nazwie „Projekt Milion„, który polega na tym samym.

Z tą różnicą, że MoneyGenius jest przedstawiany jako projekt bardziej profesjonalny, luksusowy itp, wystarczy spojrzeć na ich stronę internetową, wygląd i postawę członków grupy. Poza tym działanie systemu polega tak naprawdę na tym samym.

Z resztą można samemu sprawdzić, iż domena projektu MoneyGenius została zarejestrowana ok 2 lata temu, a projektu Projekt Milion prawie 3 lata temu.

Sam działałem w obu tych projektach więc wiem, co było pierwsze.

Czy MoneyGenius to piramida i oszustwo?

Nie, nie jest to ani piramida finansowa ani oszustwo. Cały system oparty jest o finansowe programy partnerskie takie jak Money2Money czy EbrokerPartner, które są legalne i działają już od wielu lat.

W związku z tym nie jest to oszustwo, ponieważ pieniądze otrzymujemy z tych firm, a MoneyGenius to jakby pośrednik, który wprowadza nas w te programy partnerskie. Pieniądze możemy tutaj zarobić, choć musisz wiedzieć, że nie jest to wcale łatwe.

To co mi się nie podoba w tych systemach, to to, że naginane są tutaj trochę zasady tych programów partnerskich i możemy dostać „bana” od takiej firmy przez takie promowanie jakie uczą nas w projekcie typu MoneyGenius.

Bana, czyli inaczej mówiąc, firma zakończy z nami współpracę i nawet nie wypłacimy swoich pieniędzy, bo złamaliśmy regulamin i już nigdy nie będziemy mogli z nimi współpracować.

Na czym polega MoneyGenius?

W skrócie dla osób zielonych – program partnerski (w tym przypadku finansowy) ma w swojej ofercie konta bankowe i pożyczki. Możemy je reklamować np. na swoim blogu czy Facebook’u i jeśli jakiś nasz odbiorca, który będzie chciał sobie założyć konto bankowe np. w mBanku założy to konto z naszego linku partnerskiego – to my wtedy dostajemy prowizję np. 90 zł

W MoneyGenius uczą nas natomiast, żebyśmy promowali ten projekt jako sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie i oszczędzanie pieniędzy. Dostajemy na początku kilka ICH linków partnerskich z których ONI mają prowizje, kiedy my założymy konta bankowe czy weźmiemy szybkie pożyczki (chwilówki).

W późniejszym etapie zakładamy konta i pożyczki z własnych linków partnerskich i wtedy MY zarabiamy prowizje.

Następnie jeśli Ty chcesz regularnie zarabiać, to wtedy Twoim zadaniem jest robienie tego samego co oni, czyli szukanie osób do współpracy np. na Facebooku, Instagramie, blogu itd. Reklamujemy to jako metoda na zarabianie online. Jeśli uda Ci się pozyskać jakiegoś partnera to ON wówczas zakłada konta z Twoich linków partnerskich i TY zarabiasz prowizje.

Potem ten partner zakłada kolejne konta z tego co mu zostało z ofert w programach partnerskich i dzięki temu coś tam sobie zarobi, a następnie jeśli będzie chciał zarobić większe pieniądze to musi poszukać kolejne osoby, żeby założyli konta z jego linków itd, itd w kółko… mam nadzieję, że rozumiesz 🙂

Jest to legalne, ponieważ promujemy produkty bankowe, ale tak jak wspomniałem – jest to trochę naginanie zasad i regulaminu tych firm, ponieważ nie reklamujesz i nie zdobywasz klientów, którzy chcą tak naprawdę naturalnie założyć konto bankowe czy wziąć pożyczkę , ale pozyskujesz osoby, które szukają metody na zarabianie przez Internet.

Niestety kilka osób przez takie działania ma już pozamykane konta, wystarczy poczytać na grupach na Facebooku.

Czy warto działać?

Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć już sam. Ja przedstawiłem tylko swoją opinie na ten temat i system działania takich projektów, bo działałem już w tym projekcie i kilku podobnych. Znam też trochę osób co również działali.

Nie powiem, coś zarobiłem, ale w końcu zrezygnowałem, bo są o wiele lepsze możliwości w Internecie bez robienia z siebie „guru” zarabiania, kiedy tak naprawdę jeszcze nic nie zarabiasz.

Jeśli chcesz działać w tego typu projektach musisz wiedzieć, że trzeba wtedy najlepiej pokazać się w Internecie, reklamować na swoich profilach social media, budować swoją markę osobistą, zrobić jakąś stronę lub bloga i mocno cisnąć z marketingiem.

Jest to realne, ale wcale nie łatwe i wiem, że nie każdy się do tego nadaje. Takie jest moje zdanie.

MoneyGenius Opinie

Opinie o MoneyGenius na niejednym forum czy na wykop są różne. Są niektóre pozytywne, ale jest też dużo negatywnych opinii.

Ludziom głównie nie podoba się to, że tak naprawdę musisz zakładać konta bankowe z ich linków, a prawda jest taka, że wystarczy zarejestrować się w programach money2money czy ebrokerpartner i od razu założyć wszystkie konta bankowe z własnych linków.

Wtedy zarabiasz dwa razy więcej, ale nie każdy o tym pisze, więc ludzie po prostu o tym nie wiedzą, a potem jak się dowiadują to niestety wyrabiają sobie słabą opinię o MoneyGenius.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *