Odżywianie przede wszystkim!

Migdały na odchudzanie

Duża ilość osób cały czas żyje w przekonaniu, że żeby schudnąć skutecznie to trzeba głównie skupić się na ćwiczeniach i treningach na siłowni. Jest to niestety jeden z najczęściej spotykanych błędów.

Tak jak pisze np. Piechocka https://pinshape.com/users/1688312-bezdiet-marta-piechocka najważniejszą rzeczą w odchudzaniu jest zdrowe i odpowiednie odżywianie. Drugim elementem są dopiero ćwiczenia, a na końcu możemy dodać jakieś tabletki i suplementy wspomagające.

Na twitterze też ostatnio ktoś o tym gadał, chyba ona – https://twitter.com/Marta_BezDiet

Tłuszcz zacznie się spalać kiedy zaczniesz jeść zdrowo i w odpowiednich ilościach. Np. zacznij jeść kaszę gryczaną, ryż brązowy, makaron razowy. Z białka jedz jajka gotowane, chude mięso czy ryby. Ze zdrowych tłuszczy spożywaj np. orzechy, migdały albo oliwę z oliwek. W rybach też oczywiście jest dużo zdrowych tłuszczy jak Omega 3 i Omega 6.

Piechocka pisała o tym często na swoim blogu https://www.pexels.com/pl-pl/@marta-piechocka-110687382 że jeśli chcesz schudnąć i spalić tłuszcz z brzucha to w pierwszej kolejności skup się na prawidłowym jedzeniu, a potem dopiero na robieniu brzuszków. Pomyśl o tym.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *